SETKÁNÍ S DĚTMI
Z LODĚNICE

V pondělí 26. března naše klienty navštívily děti z MŠ Loděnice a společně vyráběli květy hyacintů z papíru, ze kterých vznikla optimisticky jarně laděná dekorace na zed´.

Vítání
jara

I přestože za okny ještě leží zbytky sněhu, u nás v domově už se moc těšíme na jaro. A s jarem se u nás opět rozjíždějí aktivizační činnosti pro klienty, mezi nimi výtvarné a pracovní.
Pozvánka

SETKÁNÍ S DĚTMI
Z LODĚNICE

26.2.2018
Dne 26. 2. 2018 klienty našeho domova opět potěšily návštěvou děti z Mateřské školky Loděnice. Vyrobily společně s klienty zasněžené papírové sněhuláky, které si naši klienti vystavili pro radost na pokojích, a zazpívaly pár veselých písniček. Příští návštěvu dětí z MŠ Loděnice očekáváme před Velikonocemi, kdy už se společně naladíme na jarní tématiku.


SETKÁNÍ S PANÍ JIŘINOU BOHDALOVOU

16.12.2017
V rámci projektu Ježíškova vnoučata si naše klientka paní Julie Portová přála osobní setkání s paní Jiřinou Bohdalovou. Toto přání se paní Portové splnilo a setkala se se svojí oblíbenou herečkou. Reportáž z toho setkání odvysílala Česká televize 16.12.2017 v pořadu Hobby naší doby.

JEŽÍŠKOVA
VNOUČATA

4.1.2017
Díky projektu Ježíškova vnoučata jsme dostali spoustu dárků pro naše klienty, jako například šachový stolek, který si velmi oblíbily naše klientky, CD přehrávač pro klienty v přízemí, nebo také 3 živé vánoční stromečky ...další

VYSTOUPENÍ
STUDENTŮ

20.12.2017
Studenti Střední zdravotnické školy Beroun přišli našim seniorům zazpívat písničky za doprovodu kytary a popřát hezké Vánoce a zdraví do Nového roku.


Top