VÁNOČNÍ
NADÍLKA

19.12.2017
Ani na náš Domov a naše klienty letos Ježíšek nezapomněl a nadělil jim spoustu pěkných dárečků.

PŘEDVÁNOČNÍ
POSEZENÍ

19.12.2017
Dne 19.12. jsme pro naše klienty a jejich rodiny připravili předvánoční posezení u harmoniky. Na harmoniku nám zahrál pan Jiří Šoufek a klienti si spolu s ním zazpívali a všichni jsme si společně připili na zdraví.

NÁVŠTĚVA PRVŇÁČKŮ Z PRAHY

19.12.2017
V úterý za námi přijeli na návštěvu žáci z první třídy Základní školy profesora Švejcara v Praze 12. Přijeli našim seniorům zazpívat písničky a hlavně popřát hodně zdraví, hezké svátky a také předat vyrobené přáníčka s hezkým věnováním.


SETKÁNÍ S DĚTMI
Z LODĚNICE

18.12.2017
Děti z mateřské školky z Loděnice se pravidelně setkávájí s našimi klienty. Tentokrát si společně vyrobily vánoční papírový řetěz, který měřil 12 metrů. Na závěr nám děti zaspívaly vánoční koledy, zatancovali a popřáli jsme si hezké Vánoce. Více fotek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

PÁSMO
KARLA ČAPKA

17.12.2017
V neděli nám přijeli zpříjemnit odpolene pánové z Českého rozhlasu, kteří si pro naše seniory připravili předčítání úryvků z děl Karla Čapka. Zaznělo mnoho úryvků ze známých titulů, například Dášenka čili život štěněte. Pro potěšení pak naši senioři dostaly drobné dárky.

VYSTOUPENÍ
DĚTÍ

11.12.2017
Děti ze Soukromé školy Jany Králové z Berouna si pro naše klienty připravily pěvecké pohádkové vystoupení O červené karkulce. Děti pak rozdali našim klientům na památku přáníčka, které sami vyrobily.


Top